Ali Rıza Tunçer

01
Marka ve İtibar Danışmanı
İletişim Stratejisti
Processed with VSCO with c7 preset

Merhaba, ben Ali Rıza Tunçer.

ART Brand Atelier’ın kurucusu olmanın yanı sıra marka hikayelerine duyduğum tutkuyla hareket eden bir stratejistim. Sinema ve Dijital Medya alanındaki lisansım, Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanındaki yüksek lisans derecemle birleşince, stratejik iletişimin ve marka sanatının ideal birlikteliğinin önemini daha derinden keşfettim.

Yüksek lisans tezimde, H&M ve lüks tasarımcı iş birliklerinin Z Kuşağı üzerindeki etkilerini inceledim; bu çalışma marka kimliği oluşturma ve tüketici algısını yönetme konusundaki becerilerimi geliştirdi. Organizasyonların sadece mevcut durumlarına değil, köklerine, bugünlerine ve gelecek potansiyellerine odaklanarak, markalar için yarınlarına yönelik bir kimlik inşa ediyorum.

Dijital iletişim yolculuğum, kişisel YouTube kanalım üzerinden tüm Türkiye’ye yayılan bir izleyici kitlesine ulaşarak başladı ve 2017 yılında Youtube Londra tarafından 60 Küresel Kanaat Önderi’nden biri seçildim. YouTube kariyerim boyunca DeFacto, Migros, Oral-B ve Starbucks gibi dünya devlerinin de dahil olduğu ulusal ve küresel çapta 50’den fazla marka için dijital içerikler ürettim.

ART Brand Atelier’de markaların kendilerini farklı kılan vizyonlarıyla öne çıkmalarına yardımcı oluyorum. Danışmanlık hizmetlerim, kurumsal eğitimlerim ve atölye çalışmalarım aracılığıyla markaların kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlıyor, onlara hedef kitlelerinde kalıcı bir etki bırakma yolunda rehberlik ediyorum.

Sizi de bu heyecan verici yolculuğa davet ediyorum. Markanızın eşsiz hikayesini anlatmaya hazırsanız ART Brand Atelier’ye hoş geldiniz!