Referanslarımız

Referanslarımız

01
ART Brand Atelier’yi bir de bizimle #EşsizBirHikayeAnlat yolculuğuna çıkan markalarımızdan dinleyin.
Ladin Yıldıran

Ladin Yıldıran

Bizi bizim kadar tanıyan ve ne yapmak istediğimizi çok iyi anlayan bir danışmanla iş birliği yapmak gerçekten büyük bir kolaylık. Stratejik olarak bizi adım adım destekleyen ve tüm ekibe enerji katan bir çalışma anlayışı, TFTrip’e büyük bir katkı sağlıyor. Bu çalışma anlayışının TFTrip’in her alanında olumlu bir etki yarattığını görmek memnuniyet verici.

Afet Ayaz

Afet Ayaz

ART Brand Atelier ile markamızın kurum kimliğini ve sosyal medya stratejilerini geliştirdik. Lider iletişimi ve basın danışmanlığındaki uzmanlığı markamızın dijital varlığını sağlamlaştırdı, itibarımızı güçlendirdi. Ali Rıza Tunçer’in yenilikçi yaklaşımlarıyla sektörde farklılaştığımızı düşünüyoruz.

Esin Ayaz Banaz

Esin Ayaz Banaz

ART Brand Atelier ile kurum kimliğimizin oluşturulması, marka konumlandırması ve sektörde ayrıştırılması konularında kapsamlı bir iş birliği yaptık. Ali Rıza Tunçer’in stratejik yaklaşımları ve yaratıcı çözümleri, markamızın itibarını ve görünürlüğünü artırmada etkili oldu. Markamız için oluşturduğumuz güçlü ve pozitif profil, bizi tam anlamıyla yansıtıyor.