Welcome There

01

Need a Professional Consultation?

Vim case nominavi eloquentiam ad, ne discere omnesque seaovet propriae urbanitas

About Us

02
Working as a lawyer involves the practical application of abstract legal theories and knowledge to solve specific individualized problems, or to advance the interests of those who hire lawyers to perform legal services. The role of the lawyer varies greatly.
0%
Successful Cases
0%
Satisfied Clients
0%
Projects Done

Our Timeline

03
loading

Testimonials

04
Ladin Yıldıran

Ladin Yıldıran

Bizi bizim kadar tanıyan ve ne yapmak istediğimizi çok iyi anlayan bir danışmanla iş birliği yapmak gerçekten büyük bir kolaylık. Stratejik olarak bizi adım adım destekleyen ve tüm ekibe enerji katan bir çalışma anlayışı, TFTrip’e büyük bir katkı sağlıyor. Bu çalışma anlayışının TFTrip’in her alanında olumlu bir etki yarattığını görmek memnuniyet verici.

Afet Ayaz

Afet Ayaz

ART Brand Atelier ile markamızın kurum kimliğini ve sosyal medya stratejilerini geliştirdik. Lider iletişimi ve basın danışmanlığındaki uzmanlığı markamızın dijital varlığını sağlamlaştırdı, itibarımızı güçlendirdi. Ali Rıza Tunçer’in yenilikçi yaklaşımlarıyla sektörde farklılaştığımızı düşünüyoruz.

Featured Attorneys

05

Ali Rıza Tunçer

Marka ve İtibar Danışmanı
İletişim Stratejisti

Featured Cases

06

Charlie Pearson Police Department

Lawyers working directly on the payroll of governments, nonprofits, and corporations usually earn a regular annual salary. In many countries, except Germany, lawyers can also volunteer their labor in the service of worthy causes through an arrangement called pro bono.

Latest News

07
Beyoncé’nin Ivy Park İmparatorluğu Nasıl Bu Kadar Başarılı Oldu?
Beyoncé’nin Ivy Park İmparatorluğu Nasıl Bu Kadar Başarılı Oldu?

2020’nin başından beri dünya çapında etkili olan pandemiden en çok etkilenen endüstrilerin basında gelen moda endüstrisi, her geçen gün biraz daha ivme kazanarak yaralarını sarmaya devam ederken sektördeki en ufak bir hareketlenme büyük bir yankı uyandırmaya da devam ediyor. Adidas’ın global süperstar Beyoncé ile yaptığı marka iş birliği Ivy Park koleksiyonunun ikincisinin 2020’nin Ekim ayında piyasaya sürülmesi ise buna verilebilecek…

Markalar Neden Jennifer Lopez’den Vazgeçemiyor?
Markalar Neden Jennifer Lopez’den Vazgeçemiyor?

Kaliforniya merkezli hazır giyim markası Revolve’un CEO’su Raissa Gerona, Mart 2023 tarihli ayakkabı koleksiyonu iş birlikleri için Billboard’a “Jennifer Lopez bir pop kültürü ikonu ve dünyanın her yerindeki milyonlarca insana ilham kaynağı. Ona ait ayakkabı serisini tanıtacağımız ve Jennifer Lopez ile iş birliği yapacağımız için çok heyecanlıyız.” sözlerinden oluşan bir demeç verdi. Bugüne dek onlarca markayla yaptığı giyim, kozmetik ve…

Subscribe To Newsletters!

No solet utroque per, no mucius graeci menandri vis, idque maiestatis ex his.